Мав негативний досвід спілкування з нотаріусом Бурбан Тетяною Миколаївною. Під час звернення зіткнувся з грубим та, на мою думку, непрофесійним ставленням. Спілкування відбувалося в різкій формі, відповіді на запитання надавалися неохоче, через що залишилося враження неповаги до клієнта. Очікував більш коректного та ввічливого ставлення, адже робота з людьми потребує професійної етики та належної комунікації. На жаль, після відвідування залишилися негативні враження. Не можу рекомендувати цього нотаріуса тим, для кого важливі клієнтоорієнтованість і ввічливе ставлення.
Мания величия не то слово! Слово с нее не вытянешь. Преподносит себя так, будь-то у нее очередь с клиентов и ей они все надоели. Создается односторонняя атмосфера того, что это она нам нужна а не мы ей. Да что там создается? - Это со всем манерным тоном говорится в глаза. Как только можешь выдернуть хоть одну бумажку сам бесплатно заказав ее в "Дія", у нее косит лицо, потому что она на этом не смогла заработать. Хочется просто чтобы все сделали спокойно без шкуродерства. А здесь так не умеют!
Стара бабкаа яка тільки рот відкривати вміє щоб кричаати і нести чепуху. Не вміє корисстуваатись меседжерами не рекомендую
Я зателефонувала, щоб уточнити, які саме консультації надає нотаріус і чи зможуть мені допомогти з моїм конкретним питанням. Хотіла переконатися, чи варто записуватися на прийом, аби не витрачати час і кошти дарма. На жаль, конструктивної розмови не вийшло: співрозмовниця постійно перебивала, не давала договорити та спілкувалася в досить непривітному тоні. Кінець розмови був також дуже неприємним: вона поклала слухавку, навіть не попрощавшись. Жодної конкретної відповіді щодо її спроможності надати необхідну консультацію під час зустрічі я не отримала — на все була лише одна фраза: "Приходьте на платну консультацію, там буде видно". Склалося враження, що Зубенко Тамара Іванівна просто зацікавлена лише в отриманні оплати за сам факт візиту. Дуже прикрий досвід.
Під час оформлення документів зіткнулися з грубою, неприпустимою та відверто зневажливою поведінкою нотаріуса. Мій батько, людина похилого віку, допустив незначну технічну помилку під час заповнення документів. У відповідь нотаріус перейшла на крик, поводилася агресивно та принижувала його як клієнта, що є абсолютно неприпустимим для посадової особи. Окрім цього, в присутності родини вона дозволила собі відверто образливі висловлювання, зокрема заявила моїй матері, що мого батька «потрібно було все життя гнобити, а не сюсюкатись з ним». Такі висловлювання є неприпустимими, принижують людську гідність та свідчать про повну відсутність професійної етики. Вважаю, що в даній ситуації нотаріус повністю перейшла межі допустимої поведінки. Так не має права поводитися жодна людина по відношенню до іншої, тим більше — посадова особа під час виконання своїх обов’язків. У результаті такої поведінки батько почувався зле, що є особливо небезпечним з огляду на його вік та стан здоров’я. Вважаю дії нотаріуса грубим порушенням норм професійної етики, службової поведінки та прав клієнтів. Подібні дії не можуть залишатися без реагування. У разі відсутності належної реакції залишаю за собою право звернення до відповідних контролюючих та дисциплінарних органів.
Наробила безліч помилок і сказала нічого страшного) ай дійсно. То нічого, що квартира 47 стала 77?
Нотариус принимает в Каменском в первой нотариальной конторе. Отвратительная контора, если бы не крайняя необходимость, в жизни не обратилась бы сюда. Прождали под дверью 4 часа, хотя было назначено время. К нашему приходу ничего не готово не было, ни один документ. Туалет закрыт. Хотя при приеме посетителей они сдирают немалые деньги, такие же как и в частных нотариальных конторах. В коридоре ожидали своей очереди множество пожилых людей, которые в силу возраста часто хотят в туалет, а он закрыт. И вот все эти женщины и мужчины стоят и мучаются, пока молодые девочки-секретарши бегают с ключами в туалет, пьют кофе и болтают по телефону. Ужасное учереждение, тут издеваются над людьми. Как в совке. И нотариус там единственный- Наиля Галибовна, альтернативы нет
Спасибо Людмиле Александровне за помощь в оформлении документов. Хороший специалист в области наследственного права и не только.
Хочу подякувати нотаріусу Андріанні Василівні Шимон за професіоналізм і неймовірну уважність! Все було зроблено швидко, чітко та дуже грамотно. Відчувається справжнє бажання допомогти, пояснити всі деталі та зробити процес максимально комфортним. Рідко зустрічаєш таке поєднання компетентності та людяності. Рекомендую всім, хто цінує свій час і хоче отримати якісну консультацію!
Вельмишановна Вікторія Ігорівна! Висловлюю Вам свою щиру вдячність за професіоналізм, оперативність та компетентність,проявлені при оформленні довіреності до банку, договіру дарування, заповіту, свідоцтва про справу на спадщину за заповітом, оцінку майна, технічного паспорту на об'єкт нерухомого майна, Ваш високий рівень юридичної грамотності, уважність до деталей та людяне ставлення до клієнтів дозволили вирішити моє питання швидко та якісно, Приємно вражений чіткою організацією праці та дуже грамотними консультаціями, Бажаю Вам професійних успіхів, натхнення, міцного здоров'я та невичерпної енергії у Вашій дуже відповідальній діяльності, З повагою та вдячністю, Петро Миколайович та моя родина.
Подзвонив за спадщину...Таке враження що у людини корона впала. Хамовитий тон і зневага. Не рекомендую.
Очень порядочный и профессионал своего дела.
Дуже дорогий нотаріус , ціни завищує в декілька разів , а на звичайні питання хамить , категорично не рекомендую!
Не рекомендую обращаться к Татьяне Ивановне, вечно недовольная, общение ведёт на повышенных тонах и перекошенным лицом...хабалка одним словом..
Неадекватный нотариус и её помощница , хамски себя ведут , грубят и фыркают. Никогда не вернемся к ней и всем буду настоятельно НЕ советовать )
Був на консультації в Гребеннікової. Жахливе відношення! Зверхня та дуже неприємна особа. Пішов до іншого нотаріуса, де дійсно відчув якість послуг та адекватне відношення. Гребеннікову О.І. нікому не рекомендую!!!
За адекватну ціну зробили усі документи по спадщині. Дуже уважний та доброзичливий нотаріус. Щиро дякую! успіхів та побільше клієнтів.
Вкрай неприємна особа. Недоброзичлива і непрофесійна. Однозначно НЕ рекомендую!!!
Нещодавно мала чудовий досвід співпраці з нотаріусом Галиною Черпак, надзвичайно професійно, добре знається у своїй сфері, надала зрозумілі роз'яснення по моєму питанню, хоча воно було досить складним та заплутаним, інші не хотіли братись. Я щиро вдячна за допомогу, та можу так само щиро рекомендувати Черпак Галину Антонівну всім, хто шукає надійного та професійного фахівця.
Нотаріус супер! Затримався ввечері для нас на роботі, бо треба було терміново завірити документи. Дуже виручив, дякую!
В довіреність вніс неправильні дані по прописці. Довелося повністю переробляти довіреність!
Жахливий і зухвалий нотаріус. Корона на голові тисне дуже . Працювати геть не хоче, а висміювати за незнання юрид термінів людину, яка поховала сина на війні - сили вистачає!!Написали скаргу у Нотаріальну палату України.
Нотариус не серьезно относится к клиентам. Договаривается о встрече, а сам куда то уезжает или просто закрывается.
Це просто жах! Домовилися на прийом через пів години, сказали приходьте черги немає. Ми зірвалися з роботи, прийшли, а вони закрили двері і сказали прийом тільки після чотирнадцятої.
Жахлива манера говорити. Хамка. Невихована. Безпардонна. Некомпетентна. На питання відповіді дати не може. Спілкується зверхньо. Зіпсований настрій і багато питань - гарантовано. НЕ РЕКОМЕНДУЮ. Хай Бог береже до таких йти та ще й гроші платити.
